top of page

projektantkawnetrz.pl

 

tak naprawdę sylizacja wnętrz interesowała mnie od najmłodszych lat, dlatego od razu po szkole podstawowej zdecydowałam się na Liceum Plastyczne w Nałęczowie, gdzie wybrałam specjalizację Meblarstwa. po jej ukończeniu już wiedziałam, że tylko ta dziedzinia daje mi możliwość upustu mojej wielkiej potrzeby kreowania stylu.

 

świadome rozeznanie rynku zawodowego oraz potrzeba zgłębienia technicznej wiedzy architektonicznej pokierowało mnie wprost na Politechnikę Białostocką, gdzie zdobyłam tytuł inżyniera wnętrz na Wydziale Architektury (w tamtym okresie tytułu magistra jeszcze uczelnia nie oferowała :( ) - dalej cel już był tylko jeden - mgr sztuki na wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej Akademi Sztuk Pięknych.

 

specjalizuje się w architekturze i aranżacji wnętrz prywatnych oraz komercyjnych o dużych i małych powierzchniach.

 

Projektuję wnętrza z chęci tworzenia przestrzeni, pasji o niepowtarzalnym charakterze oraz ponadczasowej elegancji pamiętając przy tym o zachowaniu maksymalnej funkcjonalności powierzchni. Jestem młodą i ambitną profesjonalistką mającą wieloletnie doświadczenie w realizowaniu projektów zarówno wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych.

 

W moich realizacjach uwzględniam stworzenie indywidualnego projektu takich detali jak:

 

kominków,

mebli na indywiduale zamówienie,

elewacji zewnętrznych,

 

Dzięki takiemu podejściu nie dostowuję się do istniejących rozwiązań, tylko tworzę nowe, wyjątkowe, które w efekcie finalnym usatysfakcjonują najbardziej wymagających Klientów.

 

Jak działam ? Przede wszystkim cechuje mnie profesjonalizm oraz indywidualizm w podejściu do każdego Klienta. Od samego początku słucham Państwa potrzeb, upodobań, oczekiwań aby spełnić marzenia o miejscu w którym chcecie żyć, tworzyć, kochać i wypoczywać...

 

Z naszej strony zapewniam kompleksowe podejście do każdej inwestycji oraz wysoką jakość świadczonych usług.

 

bottom of page